Стратегічні цілі професійної освіти та впровадження Державних освітніх стандартів за швейним напрямом

Стратегічні цілі професійної освіти та впровадження Державних освітніх стандартів за швейним напрямом

14 вересня 2023 року в режимі онлайн за допомогою сервісу Google Meet у відповідності до річного плану роботи НМЦ ПТО у Рівненській області проведено чергове засідання обласної методичної секції педагогів швейного напряму – перше в новому навчальному році.

Методистом НМЦ ПТО у Рівненській області Оленою РОЖКОВОЮ було продемонстровано презентацію та озвучені основні перспективи професійної освіти, які були визначені Міністерством освіти і науки України у «Візії майбутнього освіти і науки України», п’ять стратегічних цілей, а також педагоги мали можливість познайомитись детально зі «Стратегічним планом розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області до 2027 року.

Під час засідання було підведено підсумок та визначено якісний рівень роботи учасників творчої групи з розробки плануючої документації у відповідності до Державного освітнього стандарту 7433.С.14.10-2023 з професії «Кравець». Було продемонстровано збірку з освітньою робочою програмою за професією «Кравець» та тематичними планами, яку напрацьовано колективно представниками усіх чотирьох ЗП(ПТ)О області, які здійснюють підготовку з професії «Кравець».

Про затверджений Державний освітній стандарт 7439.С.14.1-2023 з професії «Майстер з пошиття одягу», його специфіку та перспективи впровадження в освітній процес ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну з учасниками методичної секції поділились Наталія КОЦУБО, заступник директора з навчально-виробничої роботи та Сергій ГОЛОЮХ, методист закладу.

З метою якісної організації освітнього процесу Оленою РОЖКОВОЮ були спеціально підготовлені матеріали:

«Каталог нормативних документів та рекомендацій щодо організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О»; 

«Каталог ресурсів щодо емоційної та психологічної підтримки педагогів та здобувачів освіти»; 

«Інформація по підручиках з професій швейного напряму з активними гіперпосиланнями».

Коментарі закриті
наверх