Онлайн заняття секції викладачів інформатики та комп'ютерних дисциплін

Онлайн заняття секції викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін

12 грудня 2023 року відбулося онлайн-заняття обласної методичної секції викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін за темою: «Сучасні підходи до формування ключових та предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках інформатики та комп’ютерних дисциплін». 

Участь у заході взяли 29 педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Про сучасні підходи до  формування особистісних, метапредметних та предметних компетенцій учнів на уроках інформатики, вимоги до сучасного уроку та особливості використання сучасних інформаційних технологій та електронних освітніх ресурсів розповіла присутнім Людмила МОСІЙЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області. Також було проаналізовано технології та методи навчання, що сприяють розвитку soft skills, успішної соціалізації молоді, вибору професій у сфері STEM.

Викладач вищого професійного училища №29 смт Володимирець Марія КОНДРАТЮК презентувала учасникам секції власний досвід роботи щодо реалізації технологій дистанційного та змішаного навчання на уроках інформатики.

Можливості використання  сучасних онлайн-інструментів для інтерактивного наповнення уроків інформатики обговорила з присутніми викладач Радивилівського професійного ліцею Валентина КОЩУК.

Оксана ЯСЮК, викладач ДНЗ “Дубенське вище художнє професійно-технічне училище” поділилася досвідом використання проєктної діяльності на уроках інформатики та комп’ютерних дисциплін як засобу реалізації STEM-освіти.

Успішні практики використання можливостей STEM-центру закладу під час проведення уроків інформаційних технологій презентувала колегам Альона ЛОБАЧ, викладач Рокитнівського професійного ліцею.

У процесі спільної діяльності учасники засідання змогли актуалізувати знання з питань нових підходів проєктування сучасного уроку, ознайомилися з ефективними методами та прийомами активізації пізнавальної діяльності учнів, можливістю формування предметних та особистісних компетенцій учнів у вигляді організації навчального взаємодії під час уроків інформатики.

Матеріали секції

Коментарі закриті
наверх