Педагогічне дослідження «Компетентнісний підхід до оцінювання освітніх результатів»

Педагогічне дослідження «Компетентнісний підхід до оцінювання освітніх результатів»

23 січня 2024 року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області за допомогою додатку Google Meet відбулась онлайн-зустріч викладачів предмета «Устаткування підприємств харчування» одинадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, які здійснюють підготовку за професією «Кухар».

Під час засідання були обговорені організаційні питання щодо спільної роботи в рамках педагогічного дослідження з теми «Компетентнісний підхід до оцінювання освітніх результатів». Перед викладачами поставлена спільна задача з розробки комплекту тестових завдань для поурочного, тематичного та підсумкового оцінювання рівня компетентності здобувачів освіти з предмета.

Методистом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Оленою РОЖКОВОЮ були запропоновані: анкета для викладачів та зразок Google Форми з тестовими завданнями різного рівня, вимоги та рекомендації щодо її складання. Також було анансовано дистанційний курс для педагогів, які бажають якнайкраще розбиратися у тонкощах питань тестології, самостійно розробляти вікторини, опитування та тести за допомогою різних Інтернет сервісів, а також критеріїв оцінювання рівня компетентності здобувачів освіти за результатами виконання певних завдань. Початок курсу запланований на лютий 2024 року.

Коментарі закриті
наверх