Відбулося онлайн засідання методичної секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси

Відбулося онлайн засідання методичної секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси

20 лютого 2024 року відбулося онлайн засідання секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси  «Сучасні підходи до підготовки та проведення уроку виробничого навчання».

Долучилися до участі в онлайн заході 22 викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання.

Під час засідання проаналізували та обговорили сучасні підходи до підготовки та проведення уроку виробничого навчання за професіями: “Перукар”, “Манікюрник”, “Педикюрник”. Про нововведення та особливості підготовки кваліфікованих робітників за даними професіями поінформували присутніх Ольга РАДЧЕНКО, майстриня виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище», Олена АНТОНЮК, майстриня виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», Ірина ТИШКОВЕЦЬ, майстриня виробничого навчання Вищого професійного училища №22 м.Сарни.

Розглянули питання організації і проведення державної кваліфікаційної атестації. Практичним досвідом проведення ДКА для здобувачів освіти професії “Перукар”/перукар-модельєр/ та “Візажист” поділилася Світлана ТЕТЕРКО, майстриня виробничого навчання ДПТНЗ “Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну”.

Також під час секції розглянули порядок розробки, погодження та затвердження комплексних кваліфікаційних завдань з професій сфери послуг, виробили єдиний підхід до підготовки ККЗ.

Про можливості застосування сервісу «ThingLink» для створення інтерактивних уроків поділилася Оксана ХЛИНОВСЬКА, методистка НМЦ ПТО у Рівненській області. Даний сервіс дозволяє створювати мультимедійні конспекти уроків, інтерактивні плакати, віртуальні карти, подорожі, квести, вікторини, інтерактивні блок-схеми будови будь-яких механізмів, приладів, пристроїв, комплекти дидактичних матеріалів до уроку,  технологічні схеми для виконання певного виду завдань, відеоматеріали та завдання до самостійної роботи.

Жваве обговорення учасників засідання викликало питання надання академічної відпустки здобувачам освіти, які знаходяться за кордоном, а саме відсутність чітко прописаного порядку поновлення на навчання.

Усі корисні ресурси та матеріали, необхідні для роботи, з підготовки кваліфікованих робітників за професіями сфери індустрії краси після засідання розміщуються  у  Google classroom “Професії індустрії краси”.

Коментарі закриті
наверх