Розробляємо орієнтовну освітню програму

Розробляємо орієнтовну освітню програму

28 лютого 2024 року за допомогою застосунку Google Meet відбулося організаційне онлайн-засідання творчої групи педагогів будівельного напряму з розроблення  плануючої документації для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Муляр» у відповідності до нового Державного освітнього стандарту 7122.F.41.20-2023 з професії «Муляр».

У складі робочої групи працюють тринадцять представників дев’яти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку за даною професією. Олена НИЖНИК, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, ознайомила з плануванням роботи творчої групи, організувала обговорення нового Державного освітнього стандарту 7122.F.41.20-2023 з професії «Муляр».

Учасниками творчої групи було окреслено покроковий алгоритм дій роботи, визначено розподіл обов’язків за змістом роботи та основні завдання, а саме: розподіл годин за результатами навчання та назви предметів. Заплановано розроблення орієнтовної освітньої програми та всієї плануючої документації, яка стане типовою при підготовці до нового навчального року.

Коментарі закриті
наверх