Аби молодь була обізнана

Аби молодь була обізнана

Щоб привернути увагу до проблеми гендерно обумовленого насильства, нагальних проблем реагування на випадки насильства, підвищення рівня  обізнаності молоді щодо запобігання та протидії різних форм насильству

5 грудня 2024 року відбувся онлайн нетворкінг для працівників психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Використання інтерактивних інструментів для проведення просвітницьких  заходів з  учнівською молоддю».

До онлайну долучились і представники громадських організацій які проводять різноманітні компанії щодо превентивної роботи з молоддю, впливають на кривдників та  допомагають постраждалим.

Під час проведення онлайн нетворкінгу методист центру ПТО Руслана КРАВЧУК наголосила на важливості створення здорового і безпечного освітнього середовища у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області шляхом проведення інформаційних та профілактичних  виховних заходів, а також відмітила, що  онлайн захід  відбувається в рамках компанії «16 днів проти насильства», яка активно відбувається в навчальних закладах.

Представниця  ГО «ЕТ СЕТЕРА» Анна ЩЕРБА, презентувала учасникам   унікальний інструмент для роботи з підлітками  навчальну гру з протидії насильству «КРОК», яка отримала гриф Міністерства освіти і науки та схвалена для використання в освітньому процесі. Пані Анна детально розповіла, що саме інтерактивна гра дає змогу підліткам у ненав’язливий спосіб, навчитися ідентифікувати ситуації з проявами насильства; зрозуміти, як правильно діяти у випадках, коли такі прояви з’являються; усвідомити, що таке трапляється незалежно від дій та особистості дитини; пережити демостресову ситуацію у грі, щоби навчитися не оцінювати негативно себе та свої емоції та знати до кого та куди звертатися по допомогу.

Юристка ГО «Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Тетяна МЕЛЬНИК, розповіла про роботу  громадської організації, основні проекти, дала учасникам заходу корисні поради щодо проведення активностей з протидії насильству, а саме тематичні відеоролики, презентації, наочні матеріали для підвищення рівня обізнаності молоді щодо усіх форм насильства, запросила до участі у проектах.

Психолог Рокитнівського професійног ліцею Лідія КУЛАКЕВИЧ висвітлила тему «Організація та проведення просвітницьких заходів з учнівською молоддю», поділилась з колегами вдалими ідеями проведення інформаційних акцій та просвітницьких заходів.

Психолог Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» Анна ПОЛЮХОВИЧ презентувала присутнім виступ на тему: «Профілактична робота –  успішна  складова освітнього процесу».

Під час онлайн нетворкінгу учасники ділились думками, обмінювались напрацюваннями, ідеями,  презентували свою діяльність та отримали важливі ресурси та інтерактивні інструменти для подальшої роботи з учнівською молоддю.

Коментарі закриті
наверх