Вітаємо!

Вітаємо!

Шановні профтехосвітяни Рівненщини!

Привітаємо наших колег з Днем народження!

Побажаємо їм міцного здоров`я, професійних успіхів і мирного неба над головою!

06 липня

Грицайчук Петро Сергійович майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею
Литвиненко Іван Петрович викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

07 липня

Бондарчук Іван Вікторович керівник учнівського хору Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Гринчук Іван Пантелеймонович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Рома Микола Юрійович майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею

08 липня

Бурбан Іван Іванович викладач фізичного виховання Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»
Демидюк Олександр Сергійович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Рандюк Раїса Петрівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка
Хомич Валерій Анатолійович вихователь Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

09 липня

Гузовата Олена Костянтинівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Капітула Сергій Сергійович викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

10 липня

Гринюк Станіслав Олександрович майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею
Климець Ганна Степанівна майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею
Патаєвич Володимир Євстафійович майстер виробничого навчання Квасилівського професійного ліцею

11 липня

Дудинець Василь Степанович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Курачик Петро Миколайович викладач фізики Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»

12 липня

Білецький Микола Феліксович майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»
Довмат Раїса Михайлівна викладач спецпредметів Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Кендись Петро Степанович майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту
Кирилюк Павло Петрович викладач фізичного виховання Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»
Мельничук Людмила Олександрівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»
Панащук Андрій Миколайович викладач всесвітньої історії Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»

13 липня

Табінський Павло Васильович майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею

14 липня

Іванчук Ігор Миколайович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка
Івасенко Павло Миколайович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Руда Олена Богданівна викладач спецпредметів Рівненського професійного ліцею
Царук Юрій Васильович майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»

15 липня

Дякович Людмила Анатоліївна викладач спецпредметів Квасилівського професійного ліцею
Оксенюк Наталія Іванівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»
Савонюк Василь Леонтійович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Савчук Тетяна Іванівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»
Сад Олександр Костянтинович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Стасюк Оксана Ростиславівна викладач української мови та літератури Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Ярмолюк Ліна Григорівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

16 липня

Демидюк Галина Охрімівна викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Залужний Віктор Васильович заступник директора з навчально-виробничої роботи Радивилівського професійного ліцею
Марчук Наталія Святославівна викладач економічних дисциплін Рівненського професійного ліцею
Переходько Василь Вікторович майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею

17 липня

Бестюк Людвіна Іванівна заступник директора з навчальної роботи Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Куськовець Любов Миколаївна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»
Матвійчук Олександр Андрійович викладач спецпредметів Рівненського професійного ліцею
Петручок Олексій Сергійович майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею

18 липня

Гнатюк Сергій Ананійович майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею
Пастушок Валентина Петрівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»

19 липня

Качан Тетяна Миколаївна бібліотекар Клеванського професійного ліцею
Павлюк Сергій Васильович майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

20 липня

Герасимчук Оксана Михайлівна викладач інформатики, математики Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Козодой Олексій Леонтійович викладач інформатики Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Тарасюк Марія Панасівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»

21 липня

Кравчук Наталія Панасівна вихователь Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Красовська Поліна Григорівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Марчук Раїса Петрівна майстер виробничого навчання Державного професійно-техн ічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Рогожина Тамара Михайлівна викладач зарубіжної літератури Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей»

22 липня

Салійчук Вадим Володимирович майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею
Трофимчук Інна Миколаївна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»

23 липня

Поліщук Наталія Андріївна викладач української мови та літератури Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

24 липня

Брик Сергій Петрович заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Ковальчук Оксана Леонідівна вихователь Радивилівського професійного ліцею
Ціпан Софія Євстафієвна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»

25 липня

Гриневич Сергій Анатолійович майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» училище»
Завадовська Ганна Володимирівна викладач біології Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»
Кньовець Марія Максимівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Коженевський Степан Йосипович керівник фізичного виховання Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»
Кубишкіна Стелла Семенівна викладач англійської мови Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»
Онук Оксана Вікторівна викладач спецпредметів Радивилівського професійного ліцею
Панащук Андрій Миколайович викладач основ галузевої економіки Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»
Прендецький Петро Іванович викладач математики Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка
Пугач Ірина Дмитрівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Стасюк Руслана Анатоліївна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»

26 липня

Огороднік Іван Павлович заступник директора з виховної роботи Рокитнівського професійного ліцею
Тишковець Олександр Васильович викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 22 м. Сарни

27 липня

Вероха Валерій Матвійович старший майстер Рокитнівського професійного ліцею
Яселькіс Аліна Василівна майстер виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею

28 липня

Агапієв Олександр Дмитрович викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Домащук Наталія Дмитрівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Качанівський Семен Васильович викладач української мови та літератури Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»
Костюкевич Алла Іванівна викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка

29 липня

Бордюк Валентина Дмитрівна викладач спецпредметів Радивилівського професійного ліцею
Волочнюк Володимир Олександрович майстер виробничого навчанняВищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Костюкевич Ніна Олександрівна вихователь Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Малярчук Раїса Миколаївна викладач географії Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Лохвич Олександр Сергійович викладач біології, екології Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»
Ляшук Любов Петрівна викладач фізичного виховання Вищого професійного училища № 24 м. Корець

30 липня

Іванов Вячеслав Леонідович викладач спецпредметів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

31 липня

Дудінська Оксана Олександрівна майстер виробничого навчання Клеванського професійного ліцею
Кудак Інна Леонідівна викладач зарубіжної літератури Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка
Ладчук Оксана Олександрівна викладач спецпредметів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»
Сидорчук Юлія Павлівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Сичевський Юрій Володимирович викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

01 серпня

Трохлюк Ніна Миколаївна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»

02 серпня

Каліновська Любов Іванівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»
Логін Віктор Володимирович керівник фізичного виховання Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Огоновська Наталія Мирославівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»
Юхимчук Сергій Васильович викладач інформатики Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка

03 серпня

Андрощук Володимир Андрійович старший майстер Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Завгородній Михайло Леонідович викладач історії Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Савицький Микола Дмитрович викладач спепредметів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей»
Симонюк Леся Юріївна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець
Туцька Світлана Петрівна викладач історії Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Цюбко Наталія Володимирівна методист Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

04 серпня

Ткачук Богдан Ярославович директор Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка
Вовчик Оксана Василівна майстер виробничого навчання Квасилівського професійного ліцею
Дулевич Валентин Іванович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Янчук Ніна Василівна викладач спецпредметів Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

06 серпня

Бондар Галина Григорівна викладач інформатики Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Шуст Марія Михайлівна майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

07 серпня

Зощук Тамара Григорівна викладач зарубіжної літератури Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Маринич Юлія Михайлівна викладач української мови та літератури Рокитнівського професійного ліцею

08 серпня

Ільїна Надія Петрівна вихователь Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Красицька Наталія Сергіївна викладач хімії та біології Клеванського професійного ліцею
Левчук Петро Амбросієвич майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Стельмах Тетяна Володимирівна викладач іноземної мови Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

09 серпня

Борисюк Анна Юріївна викладач спецпредметів Квасилівського професійного ліцею
Вальковець Павло Мусійович майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей»
Грицайчук Валентина Іванівна викладач української мови та літератури Радивилівського професійного ліцею
Дідушок Галина Петрівна майстер виробничого навчання Рокитнівського професійного ліцею
Пігаль Тетяна Сергіївна практичний психолог Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець

10 серпня

Підкидач Сергій Кирилович директор Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»
Карпінська Людмила Мстиславівна викладач спецпредметів Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Киреєва Тамара Борисівна викладач української мови та літератури Вищого професійного училища № 22 м. Сарни
Щур Інна Ігорівна вихователь Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

11 серпня

Кравчук Людмила Миколаївна викладач математики Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Пахнюк Валентина Володимирівна методист Рокитнівського професійного ліцею
Трохимчук Микола Іванович майстер виробничого навчання Рокитнівського професійного ліцею

12 серпня

Рудик Володимир Анатолійович майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Шокот Ольга Володимирівна викладач спецпредметів Вищого професійного училища № 22 м. Сарни

13 серпня

Коробка Олена Віталіївна викладач української мови та літератури Вищого професійного училища № 24 м. Корець

14 серпня

Барановський Володимир Володимирович майстер виробничого навчання Рокитнівського професійного ліцею
Гузь Ірина Петрівна майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Саксонова Людмила Василівна викладач охорони праці Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка

15 серпня

Гершун Олена Миколаївна вихователь Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Должанський Марк Віталійович майстер виробничого навчання Вищого професійного училища № 24 м. Корець
Поровчук Олена Василівна викладач математики, інформатики Вищого професійного училища № 1 м. Рівне

16 серпня

Безушко Ірина Володимирівна методист Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

17 серпня

Бедрій Руслана Василівна викладач німецької мови Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»
Богданець Оксана Григорівна майстер виробничого навчання Рокитнівського професійного ліцею
Захарчук Оксана Олексіївна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище»
Пікнер Микола Іванович викладач спецпредметів Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей»
Полховська Тетяна Олександрівна викладач математики Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей»
Холодько Ліна Степанівна заступник директора з НВР Рівненського професійного ліцею

18 серпня

Гигар Любов Йосипівна викладач історії Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»

20 серпня

Шеремета Тетяна Василівна вихователь Радивилівського професійного ліцею

21 серпня

Лахай Лариса Павлівна викладач англійської мови Вищого професійного училища № 1 м. Рівне
Садовська Тетяна Борисівна викладач німецької мови Державного професійно-технічного навчального закладу «Дубровицький професійний ліцей»
Шевчук Ольга Василівна викладач спецпредметів Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»

22 серпня

Бойчук Світлана Григорівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей»
Ткачук Валентина Євгенівна майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»
наверх