XIII Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2022"

XIII Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2022”

АНОНС ТРИНАДЦЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ- 2022» Й ВИСТАВКИ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ «WORLD EDU», 22-24 БЕРЕЗНЯ, М. КИЇВ

22-24 березня 2022 року відбудеться головна подія освітньої сфери України – XIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2022» й виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Учасники: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри (кабінети) ПТО; заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти; органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); видавництва, асоціації, освітні портали; центри підготовки й розвитку, курси різних напрямів; виробники й постачальники сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, проектів, програм і комплексних рішень для впровадження в освітній процес. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставки відбудуться з обов’язковим дотриманням рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів на період дії карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (C0VID-19).

Мета виставок – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти і наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.

У програмі виставки:

  • Презентація сучасних освітніх технологій і ресурсів національних і закордонних закладів освіти, міжнародних представництв.
  • Презентація досвіду міжнародної співпраці й реалізації спільних освітніх і науково-технічних проєктів.
  • Презентація наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності закладів освіти і наукових установ.
  • Демонстрація інтерактивного обладнання, навчальних програм, дидактичних матеріалів для НУШ, інструментів для використання в STEM-освіті, меблів, обладнання, програмного забезпечення, продуктів і рішень для освітнього процесу.
  • Науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, педагогічні коучинги, майстер-класи.
  • Конкурси для закладів освіти, компаній, фондів, асоціацій.
  • Вступна кампанія 2022 року в Україні й за кордоном.

17 лютого 2022 року завершується реєстрація конкурсних робіт для участі у рейтинговому виставковому конкурсі й конкурсі з 12-ти тематичних номінацій. Інформація для участі в конкурсах за посиланням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs

17 лютого 2022 року завершується подання пропозицій на проведення конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, воркшопів. Лист на проведення заходу для завантаження за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

25 лютого 2022 року завершується прийом заявок на участь у виставці. Заявка за посиланням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел.: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89,  +38 067 721-49-46

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

наверх