У конкурсі за професією «Кравець» переможницею стала учениця з Рівного

У конкурсі за професією «Кравець» переможницею стала учениця з Рівного

03-04 травня 2018 року на базі ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Кравець». У конкурсі взяли участь переможці І етапу конкурсу:

Сад Ірина Василівна, учениця вищого професійного училища № 24 м. Корець;

Лащук Марія Миколаївна, учениця ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»;

Василець Павло Олександрович, учень ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище».

Дирекцією та педагогічним колективом ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» були створені належні умови для виконання теоретичного та практичного турів конкурсу.

Найкращий результат з теоретичного туру показала Сад Ірина Василівна, учениця вищого професійного училища № 24 м. Корець.

Практичним завданням було пошиття дитячого сарафана 36-го розміру з напіввовняної тканини, напівприлеглого силуету, злегка розширеного донизу з вшивними рукавами на половину пройми з фігурною пришивною кокеткою та рельєфними швами з нижньої частини, з потайною застібкою-блискавкою. На бічних частинах переду сарафана виготовлені кишені з листочками, кінці яких вшиті у рельєфні та бічні шви, кокетки переду і спинки виготовлені з оздоблювальної тканини.

Роботу учнів оцінювало професійне журі з роботодавців, представників швейних підприємств м. Березне.

Найкраще практичне завдання виконали Василець Павло Олександрович, учень ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» та Лащук Марія Миколаївна, учениця ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

За результатами теоретичного та практичного туру переможцем конкурсу було визначено Лащук Марія Миколаївна, ученицю ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», друге місце зайняв Василець Павло Олександрович, учень ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище» і третє місце в конкурсі зайняла Сад Ірина Василівна, учениця вищого професійного училища № 24 м. Корець.

2018-05-04-16.41
2018-05-04-09.12
2018-05-04-09.08
2018-05-04-09-08
2018-05-03-11.12
2018-05-04-18.01
Коментарі закриті
наверх