Кожна дитина – неповторна особистість

Кожна дитина – неповторна особистість

Даний вислів став лейтмотивом засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи, яка проведена 10 травня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області з теми «Профілактика негативних проявів учнівського середовища».

У роботі секції взяли участь:

директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Бондарчук Валентина Миколаївна, яка висвітлила питання щодо концепції реалізації державної політики у сфері професійної освіти України;

директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних закладів у Рівненській області Клим`юк Володимир Миколайович, який розповів про участь закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області в обласній виставці-ярмарку робітничих професій, що відбудеться 19 травня 2018 року.

Обговорення основного питання секції розпочав Папуша Владислав В`ячеславович, старший викладач кафедри педагогіки, психології та корекційної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який розкрив підтему «Булінг як одна із проблем сучасного закладу освіти».

Про закордонний досвід протидії булінгу, аналіз підліткової злочинності та теорію профілактичної роботи у закладі професійної освіти розповіла Андрощук Любов Петрівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти.

Під час панельної дискусії, експертами у якій виступили Денисенко Галина Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище», та Самоїл Ірина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», присутні обговорили питання, що має робити навчальний заклад, щоб профілактична робота була ефективною, та які форми і методи роботи доцільно використовувати для отримання оптимального результату. Під час виконання  практичних вправ присутні покроково формували план дій для вирішення різних проблемних ситуацій, зокрема, як подолати байдужість батьків до проблем виховання.

На завершення секції учасники обговорили шляхи проведення успішної вступної кампанії та популяризації робітничих професій, використовуючи можливості Інтернету.

DSC_0183
DSC_0185
DSC_0173
DSC_0181
DSC_0180
DSC_0182
Коментарі закриті
наверх