Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках спецпредметів та виробничого навчання

Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках спецпредметів та виробничого навчання

За такою темою 25 жовтня 2018 року відбулося заняття обласної методичної секції викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання за професіями: маляр, штукатур, лицювальник-плиточник закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

На базі навчально-практичного центру за матеріалами і технологіями «Снєжка» вищого професійного училища №1 м. Рівне, в рамках проведення секції, відбувся майстер-клас ознайомлення з новими фарбами серії «Platium» та технологіями їх використання.

Важливе питання реформування професійно-технічної освіти висвітила Валентина Миколаївна Бондарчук, директор НМЦ ПТО у Рівненській області.

Сучасні методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках спец предметів та виробничого навчання презентувала Самоїл Г.І., методист НМЦ ПТО у Рівненській області, що дало можливість активно обговорити найбільш результативні методи та шляхи їх практичного використання.

Досвідом роботи щодо використання активних форм проведення уроків та зацікавлення учнів обраною професією, поділився Похилюк В.В., викладач спецдисциплін ВПУ №1 м. Рівне.

Викладач ВПУ №1 смт Демидівка Пузьо Ж.І. поділилась досвідом використання методу проектів на уроках спецтехнології та матеріалознавства.       В своїй презентації вона показала, як залучає учнів до пошуку цікавої інформації, публічного захисту своїх досягнень, що в свою чергу дає учням знання та впевненість в собі.

IMG_6668
IMG_6675
IMG_6673
IMG_6631
IMG_6611
IMG_6600
IMG_6609
Коментарі закриті
наверх