Кращий тракторист навчається у Сарнах

Кращий тракторист навчається у Сарнах

11-12 квітня 2019 року на базі базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» відбувся  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  із професії професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

У перший день конкурсу відбулося представлення учасників, жеребкування, інструктаж з охорони праці та ознайомлення з порядком проведення конкурсу. До присутніх звернулися директор ліцею Морозюк М.П., члени журі та оргкомітету. Згодом учасники приступили до теоретичного туру конкурсу, який полягав у виконанні тестових завдань на персональному комп’ютері та розв’язування кросворду.

У другий день конкурсу відбувався практичний тур, який  включав у себе регулювання начіпної системи трактора,  регулювання плуга на задану глибину оранки та керування трактором та оранка земельної ділянки.

Учасники конкурсу ознайомилися з сучасною технікою та обладнанням, що використовується для підготовки за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

За результатами теоретичного і практичного турів перше місце зайняв Петренчук Дмитро Юрійович, учень ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»; друге місце – Семенюк Сергій Олегович, учень вищого професійного училища  № 25 смт Демидівка; третє – Мазяр Олег Миколайович, учень Клеванського професійного ліцею. Дипломи учасників отримали: Місюрка Микола-Назар Любомирович, учень Радивилівського професійного ліцею; Перець Андрій Миколайович, учень вищого професійного училища №24 м.Корець; Петрик Олександр Олександрович, учень Рокитнівського професійного ліцею; Мирончук Михайло Леонідович, учень ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище».

Учасники конкурсу отримали цінні подарунки, а головне – незабутні враження про конкурс та бажання ще більшого самовдосконалення!

T1
T2
T3
T4
Коментарі закриті
наверх