Обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування

Обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування

Упродовж трьох днів, з 17.11.2020 по 19.11.2020, в творчій співпраці, віражі позитиву та корисної інформації відбувалась обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини.

Цьогоріч, до обласного заходу долучились лідери з ВСП Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП та ПТУ ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

Перший день онлайн заходу, 17.11.2020 передбачав знайомство лідерів, самопрезентацію себе в обраній професії, вдосконалення навичок публічних виступів та ефективної комунікації, створення вайбер групи Лідери ПТОrv.

Під час заходу відбулась онлайн зустріч з представником ГО «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Career Hub – Надією КИРИЛЕНКО, яка ознайомила з умовами марафону «Мрій. Плануй. І не гальмуй!». А молодіжна працівниця, координаторка молодіжних програм ГО «Чайка» – Оксаною САЛІВАНЧИК наголосила на ролі та повноваженнях лідера самоврядування. Спікер онлайн толоки, координатор учнівського самоврядування, методист НМЦ ПТО у Рівненській області – Руслана КРАВЧУК привітала лідерів з Днем студента, днем учнівського самоврядування та побажала всім  творчого потенціалу та соціальної активності.

В другий день, 18.11.2020  проведення онлайн толоки лідери долучились до онлайн квесту та перевірили власні знання правил безпечного працевлаштування та подорожі https://quest.stoptrafficking.org/start

Третій день онлайн толоки, 19.11.2020 був відповідальним та насиченим. На онлайн зборах лідери обрали Голову обласної Ради учнівського самоврядування ученицю ДПТНЗ «Рівненський ЦПТО серфісу та дизайну» – Чинару Гейдарову. До онлайн зустрічі та обговорення питань «Як створити свою успішну історію разом з профтех, самореалізуватись, збудувати кар`єру» долучились Руслан ШЕВЧУК – директор ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» та Валентина БОНДАРЧУК – директор НМЦ ПТО у Рівненській області.

Завершилась онлайн толока з масою творчих ідей, планів, проектів розвитку та вдосконалення учнівського руху та згуртування учнівської спільноти професійної освіти області.

Коментарі закриті
наверх