Звітує директор!

Звітує директор!

27 січня 2021 року в очно-дистанційному режимі відбулися збори трудового колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, на яких заслухано звіт директора Валентини БОНДАРЧУК  щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за період роботи на посаді з 28.04.2016 року.

У зборах (дистанційно, в режимі відео конференції) взяли участь: Людмила ГАРМАШ, начальник відділу змісту освіти та організації освітнього процесу головного управління професійної освіти Директорату професійної освіти МОН України; Вікторія КАРБИШЕВА, керівник експертної групи з питань змісту та забезпечення якості освіти Директорату професійної освіти МОН України;  Олена ПОЛЮХОВИЧ, заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА;  Віктор РУДИК, директор ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі», голова громадської організації «Рівненська обласна асоціація Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти».

Валентина БОНДАРЧУК, звітуючи про роботу, відмітила співпрацю Навчально-методичного центру та управління освіти і науки Рівненської ОДА, відповідність структури НМЦ ПТО стратегії та завданням його роботи, відзначила усі напрями роботи центру та досягнення методичних служб НМЦ ПТО та ЗП(ПТ)О області в якісному забезпеченні навчально-методичного супроводу діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадженні в освітній процес сучасних виробничих і освітніх технологій, участі педагогічних працівників НМЦ ПТО та ЗП(ПТ)О у міжнародних проєктах, розробці проєктів СП(ПТ)О,  результативності участі представників ЗП(ПТ)О у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, діяльності центру та формуванню трудових відносин у колективі НМЦ ПТО, створенні умов для професійного зростання педагогічних працівників ЗП(ПТ)О і методистів центру, проаналізувала виконання умов контракту.

Усі виступаючі дали схвальну оцінку діяльності директора.

За підсумками голосування зборами трудового колективу одноголосно було прийнято рішення визнати роботу директора НМЦ ПТО у Рівненській області задовільною та порушити клопотання перед Міністерством освіти і науки України про переукладання контракту з Валентиною БОНДАРЧУК на новий термін.

Вітаємо нашого шанованого Директора з успішним звітом і бажаємо нових творчих реалізацій!

збори 1
IMG_20210127_153901
IMG_20210127_153215
IMG_20210127_151701_1
IMG_20210127_153233_1
IMG_20210127_151658_1
IMG_20210127_161806

Коментарі

  • Раїса | Січ 28,2021

    Творчої наснаги і здійснення задуманих проєктів, очільниці та колективу НМЦ!

  • Олександр | Січ 29,2021

    Енергійності, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат! Разом – ви сила!

  • наверх