Програма Erasmus+ і професійно-технічна освіта!

Програма Erasmus+ і професійно-технічна освіта!

03 лютого 2021 року відбулася онлайн-зустріч «Erasmus+. Практика й можливості» для заступників директорів з виховної роботи.

Про цілі, перспективи та потенціал професійно-технічної освіти в рамках програми Європейського Союзу в новому етапі Erasmus+ на 2021-2027 роки розповіла Валентина БОНДАРЧУК, директор НМЦ ПТО у Рівненській області, окремо наголосивши на актуальності програми та проєктах обміну досвідом між Україною та країнами Європи.

Із найважливішими практичними нюансами участі в програмі Erasmus+ виступила Валентина ЯРОШ, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, окресливши короткі загальні відомості програми, можливості та плюси, вимоги до учасників та умови участі. Методист провела онлайн-екскурс офіційним сайтом Європейської Комісії для реєстрації та сайтом Офісу Erasmus+ in Ukraine, окреслила особливості нового етапу Erasmus+ на 2021-2027 роки, заочно представила представників National Erasmus+ Office in Ukraine.

Упродовж зустрічі методистом були проведені онлайн-опитування учасників з допомогою інструменту Mentimeter з метою збору загальної інформації про знання та розуміння актуальності програми Erasmus+.

Учасники онлайн-зустрічі отримали корисну інформацію, практичні поради щодо реєстрації та участі в проєктах Erasmus+, настанови щодо роботи на випередження та мотивацію для командної роботи в подальшому.

Коментарі закриті
наверх