Засідання творчої групи працівників психологічної служби

Засідання творчої групи працівників психологічної служби

04 лютого 2021 року у рамках проведення онлайн-марафону “Сучасні тенденції організації виховного простору у ЗП(ПТ)О”, який стартував 02.02.2021, відбулось засідання творчої групи працівників психологічної служби.

На засідання було обговорено проблемні теми організації  психологічного супроводу освітнього процесу в умовах карантину. А саме: збереження психічного здоров’я  всіх учасників освітнього процес; підвищення рівня стресостійкості та підтримки емоційної рівноваги; мотивації до навчання здобувачів освіти.

Обговорили форми організації індивідуального та групового консультування з використанням доступних платформ з можливостями відеозв’язку Viber, Skype, Zoom, Meet. Методист НМЦ ПТО Руслана КРАВЧУК ознайомила із темами звернень адміністрації закладів ЗП(ПТ)О щодо організації психологічного супроводу освітнього процесу, наголосила на підготовці інструментарію для проведення наступних онлай- заходів під час марафону. Акцентувала на важливості розміщення  профілактичних та просвітницьких матеріалів  на сайтах навчальних закладів, актуальності ведення професійних сторінок фахівців у фейсбуці, аналогічних групових чатів у Viber групах.

Учасники обмінялись досвідом з питань організації психологічного супроводу освітнього процесу закладу, обговорили методи підвищення активностей  учнівської молоді.

Коментарі закриті
наверх