Онлайн-нетворкінг «Виховна робота – сучасний підхід»

Онлайн-нетворкінг «Виховна робота – сучасний підхід»

09.02.2021 відбувся онлайн-нетворкінг «Виховна робота – сучасний підхід» для  педагогічних працівників, що здійснюють організацію та проведення виховної роботи у  закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Захід відбувся в рамках проведення онлайн-марафону «Сучасні тенденції організації виховного простору у ЗП(ПТ)О». До заходу долучились заступники директорів з виховної роботи, керівники методичних об’єднань класних керівників та вихователів, працівники психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

В ході проведення онлайн-нетворкінгу директорка навчально-методичного центру професійної(професійно-технічної) освіти у Рівненській області висвітлила  питання «Особливості організації освітнього процесу в дистанційному і змішаному форматі»; методист НМЦ ПТО у Рівненській області – Руслана КРАВЧУК ознайомила учасників з важливими проблемними питаннями організації та проведення виховної роботи у закладах П(ПТ)О. Завідувачка  навчально-методичного кабінету психологічної служби РОІППО – Юлія МЕЛЬНИК детально висвітлива тему:  «Психологічний супровід всіх учасників освітнього процесу в умовах карантину». Методистка кабінету виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО – Наталія МІНАКОВА звернулась з виступом «Діяльність педагогів-виховників в умовах дистанційної освіти».

На завершення онлайн-заходу учасники ознайомились з досвідом участі в програмі Healthy Challenge 2020, який презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей» – Марія ФУРСОВИЧ. А також, вз’яли участь в інтерактивному опитуванні щодо створення безпечного освітнього середовища та використання активностей з учнівською молоддю.

Коментарі закриті
наверх