Проведено онлайн-навчання «Опоряджувальників»

Проведено онлайн-навчання «Опоряджувальників»

11 лютого 2021 року  на базі Навчально-методичного центру професійної освіти у Рівненської області в режимі онлайн відбувся навчальний семінар для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного профілю Рівненської області на тему «Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професії «Маляр», «Опоряджувальник будівельний».

У вступному слові Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області зазначила, що співпраця з ТОВ «Снєжка-Україна» розширює шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, бо дозволяє викладачам спецдисциплін та майстрам виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельного профілю почерпнути нові технології у виробників для застосування у освітньому процесі.

Онлайн-навчання проводив Олег БАЛАКИМ – старший консультант з лакофарбової  продукції  ТОВ «Снєжка-Україна», який презентував технології використання новітніх матеріалів, поділився тонкощами  вибору ґрунтовок, шпаклівок, емалей, фарб при використанні їх на різних поверхнях. Присутні із зацікавленням ознайомилися з властивостями матеріалів торговельної марки «Снєжка» та виробами ТМ FOVEO.

Під час проведення онлайн-навчання виступила Олена НИЖНИК, методист НМЦ ПТО з темою «Дошка-padlet – універсальна онлайн-дошка для використання в освітньому процесі (короткий огляд сервісу)». Також присутніх було ознайомлено з нормативним документом щодо перенесення  терміну проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Штукатур». В ході онлайн-семінару розглянуто питання поточної діяльності обласної методичної секції.

Коментарі закриті
наверх