Удосконалюємо цифрові навички

Удосконалюємо цифрові навички

12 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області в режимі дистанційного навчання розпочато заняття віртуальної майстерні «Digital Skills». Учасниками віртуальної майстерні стали викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання напряму «Ресторанне господарство» одинадцяти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Напередодні навчання 75 педагогів пройшли анкетування, за результатами якого було з’ясовано, що лише 54% педагогів доводилось створювати тести-онлайн, інтерактивну вправу вміють створювати лише 38% педагогів, а вже організовували вебінари в освітньому процесі усього 47% педагогів. Ці та інші ключові моменти і були покладені у програму курсу з покращення цифрової компетентності педагогів.

Під час проведення першого заняття Оленою РОЖКОВОЮ, методисткою НМЦ ПТО у Рівненській області і авторкою віртуальної майстерні «Digital Skills», за допомогою додатку Google Meet були продемонстровані: робота в Google-акаунті, переваги Google Сервісів та можливості використання Google Диску, відео «Google Meet – Створення відеоконференції для класу» та інструкція для роботи з Google Meet, а також була організована практична робота педагогів-учасників курсу в додатку Jamboard, надані практичні поради з використання програми FastStone Capture, фотохостінгу Pinterest та інше.

По завершенню заняття педагоги отримали інструкційні матеріали, які будуть їм корисні в подальшій роботі з організації дистанційного навчання.

Коментарі закриті
наверх