Вчимося працювати по-новому

Вчимося працювати по-новому

18.02.2021 року  відбувся  вебінар  на тему «Робота класного керівника: сучасний погляд на організацію виховної роботи у навчальній групі» який був запланований в рамках проведення онлайн-марафону “Сучасні тенденції організації виховного простору у ЗП(ПТ)О»

До онлайн-заходу долучились понад 80 учасників, активні класні керівники та куратори навчальних груп зі всіх профтехів області.

Під час роботи  вебінару було розглянуто ряд важливих питань щодо організації виховної роботи в навчальній групі. Методист Центру – Руслана КРАВЧУК, наголосила на компетентностях та якостях класного керівника, акцентувала на важливості використання освітніх платформ у проведенні виховних заходів, адже це сприяє активізації навчальної діяльності здобувачів освіти, підвищенню мотивації до навчання.

Наталія КАШТАН – класний керівник ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» презентувала учасникам заходу практичний інтенсив на тему: «Використання веб-квестів в організації виховної роботи в навчальній групі». Валентина ЯРОШ – методист НМЦ ПТО у Рівненській області, ознайомила з інструментом Mentimeter.

В ході проведення вебінару учасники практично закріпили отримані знання з використання інтерактивних інструментів, та згодом зможуть використовувати  їх при проведенні  виховних заходів.

Коментарі закриті
наверх