Сучасне освітнє середовище як третій вчитель

Сучасне освітнє середовище як третій вчитель

Онлайн-майстерню «Інновації як шлях до формування конкурентоспроможного робітника»  проведено 23 лютого 2021 року на платформі Google Meet для викладачів електротехнічного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Робота розпочалась із аналізу результатів моніторингу «Цифрові навички педагогів щодо розробки і впровадження онлайн навчання». Опитування, проведене напередодні з використанням Google forms, засвідчило, що педагоги досить успішно оволодівають різними онлайн-інструментами та використовують їх при організації дистанційного та змішаного навчання.

Завдяки сервісу Mentіmeter, педагоги сформували своє бачення інновацій та їх застосування в освітньому процесі.

В ході роботи онлайну:

Про ключові якості сучасного освітнього простору, які забезпечують реалізацію сучасних підходів в освіті, розповіла Любов АНДРОЩУК, заступник директора НМЦ ПТО у Рівненській області. Вона також ознайомила із практичним застосуванням сервісу Google forms для проведення опитування; формуванням та використанням віртуальних дошок Padlet та Jamboard, які дають широкі можливості під час організації освітнього процесу.

Про використання системи дистанційного навчання на платформі MOODLE при підготовці фахівців електротехнічного напряму у Державному професійно-технічному навчальному «Сарненський професійний аграрний ліцей» розповів Дмитро САВИЦЬКИЙ, викладач спецдисциплін ліцею.

Про активізація критичного мислення як інноваційний підхід до навчання при підготовці кваліфікованих робітників та використання сервісу Classtime говорила Юлія СТОЛЯР, викладач спецдисциплін ПТУ ВП «РАЕС» «ДП НАЕК «Енергоатом».

Учасники онлайну отримали не лише нову інформацію щодо формування сучасного освітнього простору у закладі профтехосвіти, а й практичні навички з користування новими застосунками, що стануть у нагоді при формуванні інформаційно-цифрового середовища та викладанні предметів електротехнічного напряму.

Коментарі закриті
наверх