Стратегічна зустріч онлайн

Стратегічна зустріч онлайн

24 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області з метою якісної методичної й інформаційної підтримки участі здобувачів освіти та педагогів професійної (професійно-технічної) освіти області у VIII Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми – 2021» було організовано вебінар.

Спікером був запрошений: к.е.н. (PhD) Вiталiй Ярославович Паздрiй, доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва (КНЕУ імені В.Гетьмана), доцент кафедри професійної і вищої освіти (УМО ЦІППО), Генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ), Голова організаційного комітету VІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2021».

Під час вебінару Вiталiй Ярославович презентував бізнес-симуляцію «Стратегію фірми», розкрив питання щодо розуміння компетентності підприємливості, ролі інтерактивних бізнес-ігор, симуляторів в освітньому процесі для формування компетентності підприємливості та розповів про особливості проведення VIII Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2021». Особливу увагу у своєму виступі спікер приділив питанню переваг бізнес-симуляції, як для викладачів, так і для здобувачів освіти: надання практично корисних знань, високого рівня розвитку компетентностей випускників, підвищення ефективності роботи за допомогою інновацій, удосконалення комунікацій з бізнесом та громадськістю, відображення дії економічних законів, широкий інструментарій та практичні можливості, а також навів приклади досвіду ефективного використання симуляцій в освітньому процесі.

Для кращої комунікації і надання адресної допомоги у проходженні бізнес-турніру створено регіональну Вайбер-групу «ТурнірСтратегіяФірми-2021».

Коментарі закриті
наверх