Воркшоп для працівників психологічної служби

Воркшоп для працівників психологічної служби

23.02.2021 року у рамках проведення онлайн-марафону “Сучасні тенденції організації виховного простору у ЗП(ПТ)О” відбувся воркшоп «Психологічна служба – новий формат» для працівників психологічної служби.

Онлайн-захід було організовано на платформі Google Meet, до якого долучились всі практичні психологи  і соціальні педагоги із закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

В ході  воркшопу методист НМЦПТО Руслана КРАВЧУК наголосила на компетентностях та принципово нових навичках у працівників психологічної служби, використанні психологічних технологій та інтернет-застосунків, продемонструвала результати опитування та наголосила на своєчасному веденні облікової документації.

Практичний психолог ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», Валентина ЯКУБЧИК загострила увагу учасників заходу на темі: «Психологічна безпека здобувачів освіти в Інтернет-просторі». Учасники воркшопу долучились до дискусії з даного питання та обговорили заходи щодо безпеки учнів в Інтернеті.

Соціальний педагог ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище», Ірина РУСАЛОВСЬКА презентувала досвід соціально – педагогічного супровіду учнів  з  категорії «групи ризику».

Учасники воркшопу поділились власним досвідом з проблемних питань, отримали нову інформацію для організації безпечних квестів та вікторин, а також, навчились створювати опитування  за допомогою сервісу Google forms

Коментарі закриті
наверх