Онлайн-бранч «Проєкти ЄС – рух уперед»

Онлайн-бранч «Проєкти ЄС – рух уперед»

Детально та цікаво говорили про проєкти Європейського Союзу на онлайн-бранчі «Проєкти ЄС – рух уперед», що відбувся 13 травня 2021 року на платформі Google Meet згідно плану роботи НМЦ ПТО у Рівненській області та з нагоди святкування Дня Європи. До участі в заході запрошувалися педагоги, зацікавлені в участі у молодіжних проєктах Європейського Союзу.

Валентина ЯРОШ, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, розкрила суть програми Європейського Союзу «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», даючи покрокові рекомендації, підказки, корисну інформацію щодо участі в проєкті, практичні поради щодо пошуку партнерів, окреслила нюанси та вимоги щодо створення проєктної заявки. Окрім того, ознайомила із проєктами, що успішно відбулися та завершені.

Окрім цього, виокремила основні етапи «входу» в програму Європейського Союзу Erasmus+, проаналізувала шляхи роботи з проєктами, підказала нові сьогодні методи роботи в проєктному менеджменті, поділилася ресурсами, корисними посиланнями та методичними рекомендаціями, що стануть в нагоді при підготовці до участі в проєктах Європейського Союзу.

За результатами проведеного онлайн-бранчу надані нові рекомендації та  підказки, які стануть у нагоді педагогам, зацікавленим в участі у молодіжних проєктах Європейського Союзу та домашнє завдання з практичними вказівками щодо перших кроків на шляху до успіху в роботі з європейськими проєктами та грантами.

Вдячні за цікавість та рухаймося вперед разом!

Коментарі закриті
наверх