Планування і контроль - шлях до розвитку

Планування і контроль – шлях до розвитку

Онлайн семінар-нараду для заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) області проведено 17 травня 2021 року на платформі Google Meet.

Під час першої частини онлайну говорили про розроблення робочих навчальних планів на 2021-2022 навчальний рік. Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, надала методичні рекомендації щодо розроблення робочих навчальних планів та нагадала алгоритм їх погодження, ознайомила з графіком погодження, звернула увагу на типові недоліки, які зустрічалися у планах минулих років.

Друга частина заходу розпочалася із Skills testing: Валентина БОНДАРЧУК, директор НМЦ ПТО у Рівненській області, провела практичну вправу щодо алгоритму прийняття управлінського рішення на аналітичній основі з використанням інтерактивної дошки jamboard. Також Валентина Миколаївна розповіла учасникам семінару-наради про розробку та упровадження сучасних методик контролю у закладі професійної (професійно-технічної) освіти, без чого неможлива організація сучасного і якісного освітнього процесу у закладі.

Заступник директора Квасилівського професійного ліцею Людмила КРАВЦІВ презентувала на прикладі свого закладу досвід застосування сучасних методик контролю, результати якого стали суттєвим поштовхом для вдосконалення роботи ліцею.

За підсумками онлайн наради-семінару учасникам надіслані матеріали, які стануть у нагоді заступникам як при підготовці робочих навчальних планів, так і при формуванні системи контролю у закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

Коментарі закриті
наверх