Перукарі – професія творчих!

Перукарі – професія творчих!

Творчо та продуктивно спілкувалися  викладачі та майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини, які здійснюють підготовку здобувачів освіти за напрямом «Перукарське мистецтво». Адже 25 травня 2021 року  для них проведено онлайн-зустріч  «Перукар» – професія творчих», під час якої педагоги  не лише спілкувалися, але й обмінювалися враженнями та думками щодо якісної підготовки кваліфікованих працівників у сфері обслуговування .

Наталія ТОЛОЧИК, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище», що підготувала переможницю Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності “World Skills Ukraine – 2020” Лілію Грицюту, поділилася ключовими знаннями та власним цінним алгоритмом щодо методики підготовки успішного кваліфікаційного робітника, даючи практичні поради щодо мотивації, психологічної гармонії в роботі з учнями, наголосила на основних найважливіших моментах, які допоможуть досягнути успіху в професійних конкурсах.

Наталія ПОМАРАНСЬКА, викладач спецдисциплін перукарського профілю Рівненського професійного ліцею, розповіла про те, як відповідати стандарту профосвіти та готувати кваліфікованих працівників у сфері обслуговування з погляду теорії; поділилася надзвичайно цікавим та конструктивним поглядом на Стандарт професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Олена РОГАШЕВСЬКА, майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею, висвітлила основні нюанси підготовки кваліфікованих працівників у сфері обслуговування з цінного практичного досвіду майстра виробничого навчання та наголосила на основних моментах роботи, відповідності процесу навчання та Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Перукар (перукар-модельєр)», обґрунтувала важливість гармонійності роботи викладача та майстра виробничого навчання.

Валентина БОНДАРЧУК, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області наголосила на найважливіших моментах нормативної документації, проведення конкурсів та перспектив розвитку.

Оксана ХЛИНОВСЬКА, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області в продемонструвала офіційні дані, висновки й результати щодо проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Перукар».

Валентина ЯРОШ, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області запропонувала розгляд методичного посібника «Конспекти уроків курсу «Основи санітарії та гігієни» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Візажист» та провела короткий анонс напрацювання.

Онлайн-зустріч дала змогу учасникам обговорити важливі питання, поділитися враженнями, а матеріали заходу були розміщені на спільному Google Диску, що оновлюється.

Коментарі закриті
наверх