Творчі групи: працюємо над упровадженням STEM

Творчі групи: працюємо над упровадженням STEM

14 вересня 2021 року в режимі онлайн відбулися чергові засідання обласних творчих груп: викладачів природничо-математичних дисциплін, що працюють над темою “Реалізація ідей STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін” та викладачів математики – “Удосконалення сучасного уроку шляхом упровадження інноваційних технологій”.

На заняттях обговорювалися питання застосування дослідно-проєктної діяльності для формування STEM-компетентностей учнів на уроках природничо-математичних дисциплін та використання сучасних технологій для  формування STEM-компетентностей на уроках математики.

Людмила МОСІЙЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, проаналізувала можливості застосування сучасних педагогічних технологій та методів, таких як інтегроване навчання, перевернуте навчання, скрайбінг, для формування STEM-компетентностей учнів на уроках природничо-математичних дисциплін.

Значну увагу було приділено  аспекту використання проєктної діяльності, зокрема,  в умовах  дистанційного та змішаного навчання.

Коментарі закриті
наверх