Велика цінність освіти – не знання, а дії. /Г.Спенсер/

Велика цінність освіти – не знання, а дії. /Г.Спенсер/

21 вересня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області в режимі дистанційного навчання з використанням додатку Google Meet відбулося чергове заняття віртуальної майстерні «Digital Skills».

За насиченою програмою заняття Олена РОЖКОВА, методистка НМЦ ПТО у Рівненській області і авторка віртуальної майстерні «Digital Skills продемонстровала учасникам віртуальної майстерні роботу з інтерактивними дошками Google Jamboard та Padlet; ознайомила з алгоритмами їх створення, особливості та принцип роботи генератора QR-кодів.

Педагоги мали можливість практично відпрацювати спільне використання дошок, розглянули приклади оформлення тематичних дошок («Штучні фрукти, а ще про ГМО» https://padlet.com/rozhkowa71/882v2qdls38kovy5 та «Сервіси для створення інтерактивних вправ» https://padlet.com/rozhkowa71/grpzs2vjq008h9bb).

Під час заняття педагогами також використовувалися інструменти: ментіметр https://www.menti.com/16gpj9bboa та «Колесо імен» https://wheelofnames.com, було детально розглянуто сервіси для підтримки процесів навчання й викладання за допомогою невеликих інтерактивних вправ – LearningApps.org та Wordwall.

По завершенню заняття педагоги отримали інструкційні матеріали, практичні поради з різними способами використання Jamboard та Padlet під час занять, посилання на корисні учбові відео за темою заняття,  які будуть їм корисні для удосконалення цифрової грамотності і в подальшій роботі з організації дистанційного навчання

Коментарі закриті
наверх