Удосконалюємо рівень професійної компетентності!

Удосконалюємо рівень професійної компетентності!

28 вересня 2021 року відбувся онлайн-івент для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Формування життєвих та професійних компетентностей у здобувачів освіти засобами інтерактивних технологій».

Успіх роботи залежить від активної взаємодії всіх учасників освітнього процесу, технічних можливостей та опанування педагогами сучасних інформаційних технологій.

Як зробити онлайн-урок цікавим, динамічним, які форми та методи, інтернет-ресурси використати для організації освітнього процесу – розкриттям таких питань розпочала онлайн-івент  ля викладачів та майстрів виробничого навчання будівельного напряму Олена НИЖНИК, методист НМЦ у Рівненській області.

Першим спікарем онлайн-інвенту стала Жанна ПУЗЬО, викладач спецдисциплін Вищого професійного училища №25 смт Демидівка, яка поділилась своїм педагогічним досвідом за темою «Використання сервісу «PADLET» у викладанні спецтехнологій в умовах дистанційного навчання на прикладі предмету «Технологія малярних робіт» з теми «Шпалерні роботи»». Родзинкою виступу стали інтерактивні вправи wordwall.

Наступною спікеркою стала Валентина СЕНЬЧУК, викладач спецдисциплін Радивилівського професійного ліцею, яка розповіла про «Використання цифрових інструментів у викладанні спецтехнологій на прикладі предмету «Технологія кам’яних робіт» з теми «Глина у нашому житті». Також учасники ознайомилися з можливостями організації онлайн-навчання.

Під час зустрічі учасники онлайн-івенту ознайомились з можливостями віртуальної дошки JAMBOARD  для використання в освітньому процесі в умовах дистанційного навчання.

На завершення івенту відбулася онлайн-дискусія щодо обговорення питання Конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти як чинника вдосконалення підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельного напряму.

Онлайн-івент пройшов активно, цікаво, корисно. Кожен учасник зустрічі мав можливість взяти у свою педагогічну скарбничку нові інструменти та онлайн-техніки для використання під час організації освітнього процесу.

Коментарі закриті
наверх