Обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування

Обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування

Упродовж трьох днів з 07.12.2021 по 09.12.2021 з активностями та дружнім обміном досвідом,  у  віражі позитиву та співпраці відбувалась обласна онлайн толока лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненщини.

Перший день онлайн заходу, 07.12.2021, передбачав проведення флешмобу #Берегине_моя_українська_хустко #УкраїнськаХустка2021 до Дня української хустки, як оберігу, що символізує прихильність, любов та зв’язок поколінь, вірність традиціям та патріотизм. А також, проходження  онлайн тесту  MyDigiSkills, який допоміг визначити  рівень цифрових навичок та знань, які базуються на основі навичок у кожній з п’яти областей європейської системи цифрових компетентностей https://mydigiskills.eu/ua/index.php?fbclid=IwAR2q0cUM7GesvpIvPXxQFOEssP5yqD9wIpJlbJ5aMiV-Sm0a70xHb0wIq9c

Другого дня толоки, 08.12.2021, відбувся Open space «Сучасний лідер профтеху», під час якого лідери вчились застосовувати досвід самопрезентації, вдосконалювали навички публічних виступів та  креативного мислення.  Працювали спільно  використовуючи інтернет-застосунки, а саме дошку Рadlet, створюючи  «SkillSet сучасного лідера профтеху» та активно ділились ідеями щодо розвитку молодіжного простору у створеній Viber групі «ЛідериПТОrv».

Третій день онлайн толоки, 09.12.2021, був відповідальним та насиченим. У першій частині онлайну під назвою «Успішні колаборації»  лідери зустрілись із заступником сектору періодики КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради, координаторкою молодіжного простору «Нота» – Марією Войцеховською, яка розповіла про молодіжні стартами, а саме: про створення молодіжного простору в рамках програми «Мріємо та діємо».  Про успішні кейси молодіжних рад у громадах розповів лідерам – Сергій Щербатюк з досвіду організації роботи  молодіжної ради Демидівської територіальної громади.

Друга частина заходу була відповідальною та вирішальною,  координатор учнівського самоврядування – Руслана КРАВЧУК, методист НМЦ ПТО, наголосила лідерам, як важливо мати власну громадянську позицію, бути активним учасником формування молодіжної політики та впливати на суспільні зміни, а  також повідомила учасників, що голосування відбуватиметься за допомогою застосунку Mentimeter.  В онлайн форматі лідери обрали Голову обласної Ради учнівського самоврядування Катерину Дячук, ученицю  Квасилівського професійного ліцею та заступників – Андрія Онука, учня ПТУ «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК» «Енергоатом» та Дарину Кушнір – ученицю Вищого професійного училища  № 22 м.Сарни.

Завершилась онлайн толока з масою творчих ідей, планів, проектів з розвитку та вдосконалення учнівського руху та згуртування учнівської спільноти  професійної освіти Рівненщини.

Коментарі закриті
наверх