Онлайн-консультування з підготовки проєктних заявок

Онлайн-консультування з підготовки проєктних заявок

24 грудня 2021 року на платформі Google Meet відбулося  онлайн-консультування працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області щодо підготовки проєктних заявок на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти у 2022 році.

Про алгоритм підготовки і подання проєктних заявок на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної освіти у 2022 році; нормативно-правове забезпечення організацій проведення конкурсу проєктів на створення НПЦ; основні вимоги до написання  проєктів поінформувала директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Валентина БОНДАРЧУК.  Особливу увагу було приділено Порядку та Умовам надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 925,  співвідношенню відсотків співфінансування.

Про  типові недоліки в ході підготовки розділів: характеристика області, характеристика закладу професійної (професійно-технічної) освіти, характеристика НПЦ, наявність ризиків, пов’язаних із створення НПЦ, підготовка кошторису та формування переліків обладнання розповіла методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Оксана ХЛИНОВСЬКА.

За підсумками онлайн зустрічі педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти області отримали рекомендації щодо основних вимог до написання проєктних заявок, враховуючи стратегічні напрямки розвитку економіки області, демографічну ситуацію та регіональний ринок праці.

Коментарі закриті
наверх