Онлайн інструментарій педагога для дистанційних занять

Онлайн інструментарій педагога для дистанційних занять

Обговоренню питань особливостей використання Інтернет ресурсів для підготовки та проведення дистанційних уроків, розвитку власних професійних компетентностей було присвячене заняття з розвитку цифрових навичок педагогів у Рівненському професійному  ліцеї, яке відбулося 11 січня 2022 року.

Учасникам заняття був представлений досвід закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально(науково)-методичних центрів із розробки та впровадження в освітній процес електронних освітніх ресурсів, створення сучасного освітнього середовища, використання мережевих технологій навчання та ін.

Під час заняття методист НМЦ ПТО у Рівненській області Людмила  Мосійчук ознайомила викладачів та майстрів виробничого навчання закладу з пропозиціями сучасних Інтернет-платформ для дистанційної освіти педагогів, було розглянуто можливості  нових освітніх онлайн-ресурсів, які можна використовувати як  для навчання учнів, так і для створення засобів дидактичного мультимедійного супроводу уроків.

Для більш поглибленого опанування розглянутими  он-лайн сервісами педагогам запропоновано  інформаційні, методичні і мультимедійні матеріали з питань тематики заняття.

Коментарі закриті
наверх