З днем незалежності України

З днем незалежності України

Вже багато років як 24 серпня з офіційної дати перетворюється в найбільше, головне свято України. Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу.

Боляче про це говорити у дні, коли точаться бої за нашу територіальну цілісність, коли Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Сьогодні ми і досі змушені, як багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках.   

На шляху до незалежності довелося пройти немало випробувань, політичних, економічних змін, відчути злети та поразки.

Через війну святкування Дня Незалежності в цьому році будуть не такими гучними, людними, яскравими. Проте, важливість цієї дати обов’язково залишається  в нашому  серці і календарі.

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі! Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Ніякі негаразди  не похитнуть віру та незламний наш козацький дух. Як і багато віків тому, ми під жовто-блакитним стягом продовжуємо гуртом відстоювати державні інтереси, плекаємо свої традиції, поважаємо свою славну історію.

Щиро дякуємо тим, хто  захищає нас на передовій, хто докладає зусилля, працює на розвиток держави. Особлива подяка нашим Захисникам та Захисницям. Вони героїчно день за днем виборюють наш мир та свободу. Хай наші молитви та слова підтримки нададуть їм ще більше сил, незламності духу та віри у перемогу!

Бажаємо, щоб у нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило мудрості, сили і віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток  нашій державі!

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

Коментарі закриті
наверх