Новий навчальний рік: розпочинаємо підготовку

Новий навчальний рік: розпочинаємо підготовку

Онлайн консультування заступників директорів з навчально-виробничої роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з питань підготовки плануючої документації на новий 2023-2024 навчальний рік відбулося 31 березня 2023 року за допомогою платформи Google meet.

Під час онлайну обговорили питання:

Діяльність закладу професійної (професійно-технічної) освіти щодо розроблення плануючої документації для організації освітнього процесу у новому навчальному році (Валентина БОНДАРЧУК, директорка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області).

Алгоритм упровадження Державних освітніх стандартів в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023-2024 навчальному році (Валентина БОНДАРЧУК, директорка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області).

Практичні підходи щодо розроблення освітніх програм за професіями (Олена РОЖКОВА, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області).

Вимоги до розроблення робочих навчальних планів на новий 2023-2024 навчальний рік (Любов АНДРОЩУК, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області).

Коментарі закриті
наверх