Упровадження інформаційно-комунікативних технологій в освітній процес педагогів будівельного напряму

Упровадження інформаційно-комунікативних технологій в освітній процес педагогів будівельного напряму

29-30 березня 2023 року на платформі платформи Google meet відбулася методична секція для викладачів та майстрів виробничого навчання освітніх закладів: Вище професійне училище №1 м.Рівне; Вище професійне училище №29, м.Володимирець; ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей»; ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ»; Вище професійне училище №22 м.Сарни; ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей», Вище професійне училище №25 с.Демидівка; Вище професійне училище №24 м.Корець; Радивилівський професійний ліцей; Рокитнівський професійний ліцей.

Під час зустрічі обговорили питання:

  1. Щодо впровадження у освітній процес нового Державного освітнього стандарту з професії «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».
  2. Як написати тезу доповіді на конференцію.
  3. Академічна доброчесність в освітній діяльності.
  4. Перспективи впровадження дуальної освіти у професійній (професійно-технічній) освіті.
  5. Застосування додатків Google в освітній діяльності (практичне заняття).

У рамках проведення заходу  викладачів та майстрів виробничого навчання було ознайомлено з основними вимогами до освітніх стандартів,  прийнято рішення створити творчі групи педагогів щодо роботи над освітнім стандартом за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».

Також учасники обговорили  основні вимоги щодо оформленню тез для участі викладачів та майстрів виробничого навчання у  конференціях різного рівня, методист НМЦ ПТО Андрій ФІЛІПОВИЧ ознайомив з основними вимогами по оформленню тези, щодо участі викладачів та майстрів виробничого навчання у конференціях та наголосив на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності в освітній діяльності.

Окремо педагоги обговорили питання  упровадження дуальної освіти у професійній (професійно-технічній) освіті, яка наразі є перспективним напрямком можливості розвитку професійної освіти та навчання упродовж життя.

В практичній частині учасники засідання  відпрацьовували навички використання та створення Google Класу в освітній діяльності викладача та майстра виробничого навчання.

Також подано було посилання на опитувальник, щодо збору інформації та знайомства з викладачами та майстрами виробничого навчання:

https://forms.gle/DmWDAffFgmn5wQGf6

Посилання на матеріали методичної секції:

https://drive.google.com/drive/folders/1OFNoAdmzXLjBxnWasbbaoGs6XZH_jCqZ?usp=share_link

Коментарі закриті
наверх