Засідання секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси

Засідання секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси

28 березня 2023 року відбулося онлайн засідання секції педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання сфери індустрії краси “Про професійні стандарти, як основу для формування професійних кваліфікацій за професіями: перукар, манікюрник, педикюрник“.

Долучилися до участі в онлайн заході 20 викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання.

Під час засідання проаналізували та обговорили нові професійні стандарти за професіями: “Перукар”, “Манікюрник”, “Педикюрник”.

Про нововведення та особливості підготовки кваліфікованих робітників за даними професіями поінформували присутніх Руслана ІСЬКОВИЧ, викладачка спецдисциплін Рівненського професійного ліцею, та Олена ПЕТРИЛЯК, майстриня виробничого навчання ДПТНЗ “Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну”.

Розглянули питання організації і проведення державної кваліфікаційної атестації. Практичними кейсами підготовки дипломних проєктів, виготовлення пастижерних виробів до них поділилися Оксана ГУРИН, викладачка спецдисциплін ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище”, та Ольга РАДЧЕНКО, майстриня виробничого навчання ДПТНЗ “Березнівське вище професійне училище”.

Про можливості застосування інструменту Google Slides для створення онлайн уроків поділилася Оксана ХЛИНОВСЬКА, методистка НМЦ ПТО у Рівненській області. Ресурс дозволяє створювати та редагувати презентації в режимі реального часу, має дизайнерські функції (можливість додавання спецефектів до зображень, вставляти відео, посилання, аудіозаписи, голосові коментарі, які трансформуються у тексти).

Досвідом організації проведення міні-конкурсу майстерності серед учениць закладу професійної освіти із виконання зачісок із використанням сучасних текстур і плетінь в українському стилі поділилася Яна ДУДАРИК, майстриня виробничого навчання Вищого професійного училища №22 м.Сарни.

З метою налагодження системної і своєчасної комунікації створено Google classroom “Професії індустрії краси”, в якому розміщатимуться усі корисні ресурси та матеріали, необхідні для роботи з підготовки кваліфікованих робітників за вищезгаданими професіями.

Коментарі закриті
наверх