Формування предметно-історичних компетентностей на різних етапах уроку

Формування предметно-історичних компетентностей на різних етапах уроку

07 квітня 2023 року в режимі MEET- конференції проведено методичну онлайн секцію «Формування предметно-історичних компетентностей на різних етапах уроку» для викладачів суспільствознавчих дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області.

Олена НИЖНИК, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, презентувала шляхи забезпечення якісного освітнього процесу шляхом формування предметно-історичних компетентностей на різних етапах уроку з використанням хмарних технологій. Під час заходу розставлено важливі акценти у навчанні та підходи до викладання суспільствознавчих дисциплін і шляхи підвищення ефективності уроків: освітні інновації, педагогічна творчість. Методист також надала загальну характеристику процедурі НМТ-2023 та ознайомила з особливостями тестування 2023, надала практичні поради учасникам заходу.

Власним досвідом роботи щодо впровадження курсу з громадянської освіти «Демократія: ідеї на практиці» поділилася Катерина ГУНТІК, викладач громадянської освіти та географії ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей».

Коментарі закриті
наверх