Створюємо електронні навчальні курси в Articulate Storyline 3

Створюємо електронні навчальні курси в Articulate Storyline 3

З 27 лютого по 07 квітня 2023 року тривав Всеукраїнський проєкт «Створюємо електронні навчальні курси в Articulate Storyline 3», який здійснювався за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Для участі у проєкті  з кількасот претендентів було відібрано 40 учасників з профтехосвітян України. Учасницею проєкту також стала і методист  Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Людмила МОСІЙЧУК, яка за результатами навчання увійшла в число фіналістів, набравши 143 балів із 150 можливих, та отримала безкоштовну ліцензію на роботу в програмі Articulate Storyline 3 для створення навчальних курсів.

В процесі навчання учасники дізналися в чому сила педагогічного дизайну, опанували особливості роботи над графічним дизайном, ознайомилися з сучасними трендами в електронному навчанні, зокрема Microlearning та навчилися  перетворювати лекції в інтерактивний курс Articulate Storyline 3.

Велика подяка команді Technomatix: Наталії Ярмолович, Анні Красінській, Світлані Фесенко, Дарині Полторацькій, Олександру Явтушенку, Роману Баранюку та Олексію Кривопишину за цікаві та змістовні вебінари, плідні консультації та допомогу в оволодінні новими знаннями!

Коментарі закриті
наверх