Вивчаємо можливості штучного інтелекту для освітян

Вивчаємо можливості штучного інтелекту для освітян

20 березня 2024 року на платформі Google Meet відбулося заняття онлайн-школи сучасного педагога на тему “Інструменти штучного інтелекту для освітян”, у якому взяли участь 68 педагогів предметів природничо-математичного циклу та інформаційних технологій ЗП(ПТ)О області.

Під час зустрічі учасники пройшли вхідне інтерактивне опитування у застосунку Slido щодо обізнаності та використання інструментів штучного інтелекту у своїй педагогічний діяльності,  обговорили сценарії практичного використання інструменту Chat GPT.

Людмила МОСІЙЧУК, методистка НМЦ ПТО у Рівненській області, надала присутнім практичні поради щодо формування запитів до ChatGPT, адже формулювання правильного запиту – запорука того, що ChatGPT краще зрозуміє своє завдання й надасть максимально точну відповідь. Також під час заняття учсаники ознайомилися з іструментом на основі ШІ Copilot від Microsoft.

У другому модулі заняття було презентовано можливості нового інструменту від команди освітнього проєкту «На урок» на базі штучного інтелекту “Персональний помічник вчителя“. Педагоги ознайомилися з переліком вбудованих інструментів “Персонального помічника”, розглянули особливості створення різних  навчальних та дидактичних матеріалів.

#матеріали заняття

Коментарі закриті
наверх