Лідера лідерів обрали!

Лідера лідерів обрали!

Конференція лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області відбулася 31 жовтня 2018 року у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне.

Учасників конференції вітали Бондарчук Валентина Миколаївна, Директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області, та Стрижеус Ігор Володимирович, директор Вищого професійного училища №1 м. Рівне.

Під час тренінгу «Знайомство», проведеного в.о. заступника директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області Любов`ю Андрощук, лідери та їх наставники презентували один одного, ділилися вподобаннями, складали вербальний портрет сучасного учнівського лідера та виконували інші цікаві вправи, які дозволили розкритися кожному учаснику тренінгу та отримати посил на успішну співпрацю.

Під час конференції лідери обговорили організацію своєї роботи у 2018-2019 навчальному році та обрали керівний склад. За результатами голосування головою обласної ради лідерів учнівського самоврядування «Лідер» став Ленчук Іван, учень Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», заступником обрана Мичка Ангеліна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей», а секретарем – Заяц Валерія, учениця Рівненського професійного ліцею.

Лідери здійснили променад вулицями Рівного та центральним парком міста.

На завершення зустрічі лідери учнівського самоврядування разом зі своїми наставниками стали учасниками проекту #Тіщовражають, який у цей день було представлено у Рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування.

Незабутні враження у лідерів та їх наставників залишила надихаюча розповідь параолімпійської чемпіонки Юлії Батенкової про те, як не зламатися попри життєві труднощі та йти до своєї мети, неймовірні розповіді кореспондентів ТСН Марічки Падалко та Наталії Нагорної про важливість життєвої мети, вражаючі розповіді президента Благодійного фонду “Асоціація Інклюзивної Країни” Юлії Ресенчук та мера міста Рені Ігора Плєхова про силу волі та віру в себе, справжній майстер-клас комунікації та хореографії від Влада Ями.

2
3
4
5
6
Коментарі закриті
наверх