ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МАЙБУТНЬОГО КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МАЙБУТНЬОГО КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА

За такою темою 8 листопада 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з підготовки робітників за професіями енергетичного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У ході засідання круглого столу учасники обговорили такі важливі питання як розробка навчальних програм на основі компетентнісного підходу, використання інноваційних технологій на уроках, про особливості використання Інтернет ресурсів для підготовки та проведення уроків та ін.

Використання інноваційних технологій в сучасних умовах розвитку освіти  презентувала методист НМЦ ПТО у Рівненській області Пачебула Т.В.,  яка зупинилась на питанні застосування інтерактивних методів навчання як однієї із форм проектування та розвитку професійних компетентностей у майбутнього кваліфікованого працівника.

Про впровадження компетентнісного підходу при підготовці електромонтерів з використанням активних форм і методів навчання поділився викладач Державного професійно-технічного навчального закладу  «Сарненський професійний аграрний ліцей» М.Д. Савицький

Про особливості використання Інтернет ресурсів для підготовки та проведення уроків розповіла Мосійчук Л.М., методист НМЦ ПТО у Рівненській області.

Досвідом роботи з розробки методичного забезпечення з урахуванням модульної побудови навчальної програми з предмету: «Технологія електромонтажних робіт» поділилась Ніколайчук М.І., викладач Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Викладач спецдисциплін вищого професійного училища №29 смт Володимирець  Капітула С.С. поділився досвідом роботи створення  і використання блогів у викладанні предмету «Технологія електромонтажних робіт» .

Під час роботи секції  також відбулося засідання творчої групи викладачів технології електромонтажних робіт по розробці робочої програмної документації з предмету.

Висловлюємо вдячність всім учасникам заходу за плідну співпрацю у підготовці та проведенні засідання.

Коментарі закриті
наверх