В рамках предметної декади, яка проходить в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» 14 листопада 2018 року відбулося чергове засідання обласної секції педагогів швейного напряму. На засіданні були присутні представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють професійну підготовку за професіями «Кравець», «Закрійник», «Швачка» та «Вишивальник».
На початку засідання присутні переглянули відео з аналізом Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кравець», ІІ етап якого відбувся 24-25 квітня 2018 року, ІІІ етап 5-7 червня 2018 року.
Щодо особливостей підготовки та участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE» за номінацією «Технологія моди» у 2016, 2017 роках, а також про якості, якими має володіти конкурсант розповіла Катерина Рожко, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».
Інна Янковська, голова методичної комісії, викладач спецпредметів ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» дала характеристику та навела приклади проведення різноманітних цікавих заходів під час методичних декад, які є традиційними.
Власним досвідом з впровадження методу проектів у підготовку кваліфікованого робітника з присутніми колегами поділилася Людмила Дякович, майстер виробничого навчання Квасилівського професійного ліцею.
Практична частина заходу пройшла у формі майстер-класів, які продемонстрували та відпрацювали з присутніми педагоги ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», а саме:
тему «Побудова жіночих облягаючих штанів на тканині з припусками на шві» презентувала Наталія Хилюк, старший майстер центру;
з теми «Вишивка у прикріп», Інна Янковська, викладач вищої категорії, викладач-методист надала можливість кожному з учасників визначитися з виробом, в оздобленні якого була використана ручна та машинна вишивка.
Педагоги активно обговорили актуальні питання, взяли участь в анкетуванні, отримали сертифікати учасників майстер-класів, відвідали створений у центрі музей вишивки, а також спланували свою подальшу роботу із використанням нових ідей та інформації, яку отримали під час обласного засідання.