Презентуємо професійну освіту Рівненщини!

Презентуємо професійну освіту Рівненщини!

В рамках профорієнтаційного проєкту Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки «Презентуємо професійну освіту Рівненщини», метою якого є популяризація професійної освіти серед учнівської молоді, 03 грудня 2020 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентував себе Державний навчальний заклад «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі». Гостями зустрічі стали учні Рівненської української гімназії.

Під час зустрічі Любов Андрощук, заступник директора НМЦ ПТО у Рівненській області, розповіла дев’ятикласникам про переваги професійної освіти, заклади професійної освіти Рівненщини, у яких можна здобути понад 130 професій, що гарантують працевлаштування та наголосила, що світ професій безмежний, але важливо обрати саме свою.

Віртуальну екскурсію Державним навчальним закладом «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», де на новітньому обладнанні креативними педагогами-професіоналами готуються висококласні кухарі, кондитери, пекарі та цукерники, офіціанти і бармени, де підготовлено багато переможців Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, провела викладач закладу Тетяна Бугайчук. Вона ж презентувала професію офіціанта – фахівця сфери ресторанного обслуговування, від якого великою мірою залежить комфортна атмосфера будь-якого кафе чи ресторану. Також Тетяна Броніславівна презентувала десятки варіантів складання серветок, адже сервірування столу також входить у функціонал офіціанта.

Всі учасники зустрічі мали змогу під час майстер-класу, проведеного майстром виробничого навчання Тетяною Базилюк, опанувати різні способи складання серветок: ялинка, лілія, кораблик, троянда, лотос, південний хрест, що безсумнівно стане у нагоді під час різдвяно-новорічних свят і не тільки.

Коментарі закриті
наверх