Професійна майстерність в умовах дистанційного та змішаного навчання

Професійна майстерність в умовах дистанційного та змішаного навчання

7 грудня 2020 року на платформі Google meet відбулося онлайн засідання обласної методичної секції викладачів предмету  «Захист України»  ЗП(ПТ)О області на тему «Особливості викладання предмету «Захист України» в умовах дистанційного та змішаного навчання».

Петро Годунко, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, надав методичні рекомендації про викладання предмету  «Захист України» в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Людмила Мосійчук, методист НМЦ ПТО у Рівненській області окреслила загальні принципи організації дистанційного та змішаного навчання,  а також надала поради щодо вибору відповідних засобів та інструментів такого навчання.

Володимир Несенчук, викладач предмету  «Захист України» вищого професійного училища №1 м. Рівне, доповів про стимулювання пізнавальної активності учнів та їх самостійної діяльності під час уроків предмету  «Захист України» в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Юрій Бордзань, викладач предмету  «Захист України» Клеванського професійного ліцею, поділився досвідом практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок на уроках предмету  «Захист України» в умовах дистанційного та змішаного навчання.

Під час роботи онлайн секції учасники обмінялися досвідом та ідеями щодо вдосконалення власної професійної майстерності з організації дистанційного та змішаного навчання, застосування інструментів та практичних прийомів для ефективної взаємодії з учнями.

Набуті знання допоможуть педагогам розширити спектр навчальних інструментів, які можна щоденно використовувати в освітній діяльності, та допоможуть вибудувати власну траєкторію роботи з учнями, використовуючи сучасні інтернет-ресурси та методи дистанційної роботи.

Коментарі закриті
наверх