Обмінюємося досвідом у формі батлу!

Обмінюємося досвідом у формі батлу!

Сьогодні, 10 грудня у форматі Батлу  пройшов міжрегіональний інформаційно-методичний  обмін досвідом на тему «Підготовка кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О будівельного профілю з урахуванням регіональних особливостей Полтавської та Рівненської областей». Всеукраїнський батл, організаторами та спікерами якого були НМЦ  ПТО у Рівненській області та НМЦ ПТО у Полтавській області,  проводився на платформі Pruffme.

Команду Рівненської області очолила директор НМЦ ПТО у Рівненській області Валентина БОНДАРЧУК, яка розповіла про особливості функціонування закладів професійно (професійно-технічної)освіти з урахуванням потреб та перспектив розвитку нашого регіону,  та провела віртуальну екскурсію для наших колег: «Рівне: поруч із сучасним – минуле».

Роботу методичних секцій викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О будівельного профілю у Рівненській області  висвітлила методист НМЦ ПТО у Рівненській області Олена НИЖНИК, яка ознайомила з будівельними професіями,  за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників та інноваційними формами роботи методичних секцій  будівельного та деревообробного напряму.

Досвід роботи ДПТНЗ «Соснівського професійного ліцею» презентувала методист закладу Ліана ГУМЕНЮК, яка розповіла на прикладі свого закладу про «Комплексний підхід до підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників деревообробного профілю в сучасних умовах»,  ознайомила з чинниками забезпечення якості професійної (професійно-технічної)освіти та поділилась здобутками та роботою навчально-практичного центру деревообробки.

До презентації власного досвіду роботи залучено викладача ДПТНЗ «Соснівського професійного ліцею» Тамару МАРЧУК. Викладач розкрила питання «Діяльнісний підхід як чинник формування професійної компетентності кваліфікованих робітників деревообробного профілю»,  розповіла про методи та прийоми роботи, які  застосовує на  уроках спеціальної технології. акцентувала увагу на діяльнісному підході та інтегрованих уроках.

Із особливостями навчання учнів в умовах карантинних обмежень ознайомила учасників батлу Ірина МИХАЛЬЧУК, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВПУ № 1 м. Рівне. Вона також окреслила загальні принципи організації дистанційного навчання та розповіла про сервіси, які вони використовують при організації освітнього процесу у закладі професійної (професійно-технічної)освіти в новій освітній реальності.

Коментарі закриті
наверх