НПЦ – інструмент ребредингу сучасного закладу професійної освіти

НПЦ – інструмент ребредингу сучасного закладу професійної освіти

31 березня 2021 року у режимі реального часу  за допомогою можливостей інструменту Google Meet було проведено онлайн-навчання за темою «Розбудова ефективної діяльності сучасного навчально-практичного центру за галузевим спрямуванням».

У роботі засідання брали участь відповідальні за роботу навчально-практичних центрів та заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) Рівненської освіти.

Онлайн-навчання було поділено на три інформаційно-практичні модулі, а саме:

  1. Побудова системи роботи сучасного навчально-практичного центру, в якому Валентиною БОНДАРЧУК, директором НМЦ ПТО у Рівненській області було проаналізовано нормативно-правове забезпечення діяльності навчально-практичних центрів; представлено інформаційно-аналітичну статистику діяльності центрів за попередній рік та окреслено перспективи створення у 2021році, навчально-практичних центрів за рахунок коштів державного бюджету в рамках проєктного відбору Міністерства освіти і науки України.
  2. Модель розгортання сучасного навчально-практичного центру представлена Оленою РОЖКОВОЮ, методистом НМЦ ПТО у Рівненській області містила покроковий алгоритм роботи закладу з акцентом на нормативно-правову базу та плануючу документацію.

В межах даного модулю було також представлено кращі кейси (практики) роботи навчально-практичних центрів:

Квасилівського професійного ліцею, відповідальною за роботу навчально-практичного центру за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Анною БОРИСЮК; державного навального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», заступницею з навчально-виробничої роботи Світланою БЕЛЕЛЕЮ; державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну», відповідальною за роботу навчально-практичного центру за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник» Оксаною КРАВЧУК.

  1. Модуль інструменти ребредингу навчально-практичного центру, з презентацією виступила Марта КЛИМЧУК, методист НМЦ ПТО у Рівненській області, яка акцентувала увагу присутніх на ефективності застосування реклами закладу в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук; поділилася тонкощами оформлення дописів та висвітлення інформації про діяльність навально-практичного центру на сайті закладу.

За результатами онлайн-навчання було сформовано нові цілі та завдання на поточний рік щодо розбудови ефективної, якісної та продуктивної системи роботи навчально-практичних центрів області.


 

Коментарі закриті
наверх