Онлайн-заняття обласної творчої групи

Онлайн-заняття обласної творчої групи

Онлайн-заняття обласної творчої групи проведено 8 квітня 2021 року на платформі Google Meet для викладачів природничих дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області, які працюють над темою ” Упровадження в освітній процес технологій дистанційного та змішаного навчання”.

На зустрічі обговорювалися питання використання електронних освітніх ресурсів під час проведення уроків хімії, біології та екології, застосування онлайн-інструментів для інтерактивного наповнення уроків.

Людмила Мосійчук, методист НМЦ ПТО у Рівненській області проаналізувала можливості використання онлайн-сервісу інтерактивних вправ  LearningApp, освітнього сайту  “На урок”, інструменту для створення віртуальних  онлайн-дошок Padlet для наповнення навчальним контентом уроків дистанційного та змішаного навчання.

Також члени творчих груп розглянули функціонал віртуальної лабораторії PhET, який пропонує анімовані, інтерактивні та ігрові середовища, що дозволяють  візуалізувати навчальний матеріал, проводити віртуальні лабораторні роботи та дослідження.

Учасники творчих груп отримали не лише нову інформацію щодо формування сучасного інструментарію педагога для використання під час очного та дистанційного навчання, а й практичні навички з користування новими застосунками, що стануть у нагоді при  викладанні фізико-математичних дисциплін.

Коментарі закриті
наверх