Інструментарій для формування інформаційно-предметного контенту

Інструментарій для формування інформаційно-предметного контенту

за такою темою 15 квітня 2021 року відбулося чергове онлайн-заняття обласної творчої групи викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін ЗП(ПТ)О області, які працюють над проблемною темою “Створення інформаційно-освітнього середовища з комп’ютерних дисциплін”.

На занятті обговорювалися питання використання електронних освітніх ресурсів під час проведення уроків інформатики та комп’ютерних дисциплін,  зокрема застосування  онлайн-середовищ як засобів візуалізації навчальної інформації з використанням сучасних цифрових технологій.

Людмила Мосійчук, методист НМЦ ПТО у Рівненській області проаналізувала можливості використання середовищ Prezi, Sway, Mentimeter для створення інтерактивних презентацій,  акцентувала увагу на доцільності використання даних інструменту для проведення дистанційних занять.

Також члени творчих груп розглянули функціонал  платформа графічного дизайну Canva , яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації  та інший візуальний контент для використання в освітньому процесі.

Учасники творчих груп отримали не лише нову інформацію щодо формування сучасного інструментарію педагога для використання під час очного та дистанційного навчання , а й практичні навички з користування новими застосунками, що стануть у нагоді при  викладанні комп’ютерних дисциплін.

Коментарі закриті
наверх