Три сучасні заклади професійної освіти Рівненщини беруть участь у пілотуванні проєкту SELFIE

Три сучасні заклади професійної освіти Рівненщини беруть участь у пілотуванні проєкту SELFIE

Упродовж квітня-травня (20.04-07.05) 2021 року в Україні 60 шкіл та 30 закладів профтехосвіти вперше пройдуть оцінку впровадження цифрових технологій за допомогою selfie – пілот.

SELFIE – це онлайн-інструмент (заповнення онлайн анкет), спрямований на допомогу закладам освіти в самооцінці ефективності впровадження цифрових технологій в освітньому процесі.

Метою пілотного проєкту SELFIE є сприяння цифровій трансформації закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Три заклади профтехосвіти Рівненщини стали учасниками даного проєкту.

Отже – Вище професійне училище №25 смт Демидівка, ДНЗ «Здолбунівське вище профеійне училище, ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» є пілотними в Україні.  Керівники закладів освіти матимуть нагоду налаштувати опитування з урахуванням вимог закладу.

Організовує проєкт Міністерство освіти і науки України спільно з Європейським фондом освіти за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки з питань цифровізації Артур Селецький під час презентації SELFIE. Підтримку у використанні інструменту українськими закладами освіти надав Європейський фонд освіти та Міністерство цифрової трансформації.

Детальніше можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Коментарі закриті
наверх