Змагалися кращі штукатури

Змагалися кращі штукатури

Упродовж 21- 22 квітня  2021 року проходив III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів ЗП(ПТ)О за професією «Штукатур».

На Початку Конкурсу в онлайн-режимі конкурсантів привітав заступник Міністра освіти і науки України Ігор ГАРБАРУК, який наголосив про важливість проведення фахових змагань серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, що дозволяє визначати та підвищувати рівень професійної підготовки учнів та Вікторія ГРОБОВА, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Рівненщину представляв учень Вищого професійного училища №1 м.Рівне – Сергій ГОЛОДЕНКО.

Конкурс проходив онлайн з використанням дистанційних технологій. 22 заклади професійної (професійно-технічної) освіти змагалися в теоретичному турі виконуючи конкурсне завдання (онлайн-тести) onlinetestpad який передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з професії «Штукатур». Під час практичного туру учасники виконували  завдання рівня ІІІ кваліфікаційного розряду за професією «Штукатур», які полягалиЗавдання практичного туру полягає у нанесенні на прогрунтовану гіпсокартонну поверхню декоративної суміші «Polimin» ШФ – 1 (короїд  2,5 мм біла) з подальшим формуванням фактури.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу будуть нагороджені дипломами за І-VІ місце та призами, решта отримають дипломи учасників конкурсу.

Коментарі закриті
наверх